Exteriér

Dynamický športový model Swace zaujme z každého uhla pohľadu. Jeho atletickú tvár charakterizujú ostré LED svetlomety s technológiou Bi-Beam a veľká maska chladiča s voštinovým vzorom. Vozidlo je nízke a široké, čím jeho silueta získava dobre stavaný vzhľad. Rozšíriteľný batožinový priestor má objem až 596 litrov. Ak chcete uložiť vyššie predmety, podlahovú platňu môžete znížiť, prípadne ju môžete otočiť, a tak môžete naložiť mokré alebo znečistené predmety na vodeodolnej strane so živicovou povrchovou úpravou. Zadné dvere prispejú k jednoduchému nakladaniu a vykladaniu batožiny.

Interiér

Elegantný interiér pôsobí priestranným, otvoreným a komfortným dojmom na všetkých. Široký prístrojový panel je navrhnutý
 tak, aby plynule prechádzal do obloženia dverí. Štedrý priestor v kabíne umožní cestujúcim, aby sa vystreli a oddychovali. Mäkké čalúnenie, športové pochrómované prvky alebo strieborné zvýrazňujúce prvky sú jasným prejavom prémiovej kvality. Prístrojový panel so štýlovým osvetlením je zreteľný a ľahko čitateľný. Vďaka vyhrievanému volantu budú vaše ruky vždy teplé, vyhrievanie integrované v sedákoch a operadlách oboch predných sedadiel ešte viac zvýšia váš komfort.