Cena od 14 910 €
Cena od 15 240 €
Cena od 16 140 €
Cena od 17 990 €
Cena od 21 990 €
Cena od 22 990 €
Cena od 27 050€
Cena od 48 000 €

Financovanie

NOVÉ SUZUKI MÔŽETE MAŤ IHNEĎ


Radi by ste už jazdili na svojom novom Suzuki, ale chýbajú vám finančné prostriedky? Nevešajte hlavu, prinášame vám rýchlu a jednoduchú možnosť, ako financovať kúpu vami vybratého vozidla za výnimočných podmienok. Môžete si vybrať z operatívneho leasingu, leasingového úveru, či klasického úveru. Ponúkame financovanie na tretinky alebo štvrtinky. Pre iné možnosti financovania sa obráťte na niektorého z našich autorizovaných predajcov.

financovanie


ÚVER

Pri klasickom účelovom úvere posiela poskytovateľ úveru celú sumu priamo na účet predajcu. Vozidlo je zaradené v majetku klienta, ktorý ho odpisuje. Ak ste podnikateľ alebo firma a platíte DPH, máte nárok na jeho odpočet. Daňovo uznateľným nákladom pre majiteľa vozidla sú odpisy a výška úrokov.

uver


FINANČNÝ LEASING

Pri finančnom prenájme vozidlo neprechádza automaticky na nájomcu po skončení leasingu, ale je zaradený v majetku klienta, ktorý ho odpisuje. Nájomca môže po skončení nájmu odkúpiť vozidlo vo výške zostatkovej hodnoty (1,- EUR bez DPH). Daňovo uznateľným nákladom pre nájomcu je poistné a úrok.

financny leasing


Pre viac informácií stačí kontaktovať priamo našich predajcov. SUZUKI FINANCE poskytuje kvalitnú ponuku financovania pre všetky modely SUZUKI.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.