Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Swift

Cena od 12 120 €

Štýlový, športový a plný zábavy

Exteriér

Swift si už po mnohé roky zachováva charakteristický športový dizajn, ktorý priťahuje pozornosť. Trojrozmerná predná maska s dierovanou štruktúrou, horizontálny chrómový akcent a disky z ľahkých zliatin s lešteným povrchom podčiarkujú výbušnosť, silu a sofistikovanosť, ktoré sú pre Swift typické. Hravé detaily ako plávajúca strecha s kľučkami zadných dverí v stĺpiku dotvárajú harmonický celok a umocňujú tento kokteil emócií na štyroch kolesách.

Motor
DUALJET HYBRID, štvorvalec ktorý vás nesklame

Palivo

Benzín + Hybrid

Pohon

2WD alebo 4WD

Prevodovka

5MT alebo CVT
Farby
Vyfarbite sa spolu s vašim autom
Burning Red Pearl (ZWP)
Interiér
Dynamika nechýba ani v interiéri

Dynamika nechýba ani v interiéri. Prístrojová doska pôsobí dojmom agilnej rýchlosti. Pre dômyselne prepracovaný a športovo ladený vnútorný priestor sú typické ukazovatele v tubusoch, stredová konzola a športový volant v tvare písmena D, ktoré dodávajú pocit istoty pri jazde. Nový Swift navyše prináša možnosť strieborného obloženia interiéru a umocňuje tak moderný dojem z priestoru. Pohodlie počas jazdy zabezpečuje i kompatibilita s OS Apple CarPlay, Android Auto alebo MirrorLink. Nechýba ani USB, vstup na SD karty či Bluetooth.

Bezpečnosť
Technológie, ktoré si obľúbite

Swift šikovne spája neprehliadnuteľný dizajn a pokročilé technológie. Či už vyrazíte na víkendové nákupy, alebo sa vydáte na výlet mimo mesta, tam aj späť vás dopraví bezpečne vďaka spoľahlivým asistentom či pohonu všetkých štyroch kolies.

Inteligentné technológie v službách bezpečnosti

Doterajšiu rozsiahlu bezpečnostnú výbavu s dvojsenzorovou podporou brdzenia, upozornením na vychyľovanie do strán a asistentom diaľkových svetiel rozšírili ďalšie asistenčné systémy. Nový Swift pracuje s rozpoznávaním dopravných značiek, monitorovaním mŕtveho uhla a funkciou predchádzania vybočeniu z jazdného pruhu. Nechýba ani adaptívny tempomat.

Pasívna aj aktívna ochrana

V ponuke aktívnych a pasívnych bezpečnostných prvkov nájdete aj radarom podporované brzdenie, signalizáciu núdzového brzdenia, elektronický stabilizačný systém, kontrolu tlaku v pneumatikách, monitorovanie mŕtveho uhla, upozornenie na premávku za vozidlom, platformu HEARTECT, ktorá zlepšuje bezpečnosť pri nárazoch a zdokonaľuje jazdné vlastnosti, 6 airbagov a prvky na ochranu chodcov.

Galéria
Na stiahnutie
Všetky dokumenty, ktoré potrebujete

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.